Klima aparatları ve hava yönlendiricileri diğer adıyla Fonksiyonel Split Klimalık; Split Klima aparatımız 65cm den 125cm ye kadar kızak sistemi sayesinde uzatılabilir. Tüm split klimalara uyumludur. Ergonomik kol sayesinde de klimaya yakınlık ve uzaklık ayarlanabilmektedir. Klima havasını yönlendiren flapları, çevirme kolu sayesinde 360 derece açı verilmektedir.

Klima Aparatları

Klima aparatları konusunda uzman klimalık firması sağlık ve konforunuz için geliştirmiş olduğu split klima aparatları, klimanızı keyifle kullanmanız ve aynı zamanda sağlıklı bir şekilde yaşamınıza devam etmenizi sağlamaktadır. Klima aparatını bütün klimalarla uyumlu bir şekilde çalışarak klimanıza zarar vermez, çalışmasına engel teşkil etmemektedir.

Klima Aparatları Faydaları

Split tipi klima aparatı , havayı yönlendirerek klimaların karşısında veya altında oturanların rahatsız olmalarını önler. Split tipi klimalık çeşitleri klimadan çıkan havayı tavana ve istediğiniz yöne eşit bir şekilde yönlenmesini sağlar. Bir çok kurumsal firma bu ürünümüzü kullanmaktadır.

Klima Aparatları Kullanım Alanları

Klima aparatları evlerinizde ve ofisler de tüm klima modellerine uyumlu split tipi klima aparatı güvenle kullanılmaktadır. Klima hava yönlendirme aparatları ile sağlığınızı korurken, klima konforunu en üst düzeyde tutmanız sağlanmaktadır. Güvenle kullanabileceğiniz patentli klima aparatımızı mutlaka deneyin. Klima çarpması ve klima ile ilgili yaşayabileceğiniz sorunlarınızdan kurtulun.

Klima aparatları uzun ömürlüdür. Kullanımı ve kurulumu gayet basittir. Videomuzdan izleyerek evinizde veya işyerinizde rahatça kullanabilirsiniz.